Dnes má meniny: Miroslav
Zajtra: Vieroslava

Vážení milovníci poézie!

Dovoľujeme si Vás pozvať na Svetový deň poézie, ktorý bude prebiehať

dňa 21.3.2014, od 10:00 hod. v Sieni Konštantína Filozofa na Triede A. Hlinku 1.

Program dňa je nasledujúci:

- privítanie
- predstavenie časopisu Studi italo-slovacchi číslo 1/2015, v ktorom boli zverejnené preklady básní slovenských poetov
- predstavenie antológie talianskych hostí
- medailóniky prítomných autorov (v taliančine) a recitácia básní (autori prednesú svoje básne v slovenskom jazyku a potom budú prednesené talianske preklady)
- referáty talianskych hostí
Svojou účasťou nás poctia súčasní autori  Lino Angiuli, Mila Haugová, Eva Lukáčová (píšúca pod pseudonymom Eva Luka), Peter Bilý,  Marian Grupač, Karol Chmel a ďalší.
Viac informácií na:
alebo