Dnes má meniny: Bonifác
Zajtra: Žofia

Podávanie prihlášok otvorené :)
Piatok, 19 Január 2024 08:17

A ČO TAK PODAŤ SI PRIHLÁŠKU DO NITRY? ... ešte je čas

TALIANČINA alebo FRANCÚZŠTINA alebo ŠPANIELČINA

ako aprobačný predmet UČITEĽSTVO ROMÁNSKYCH JAZYKOV A LITERATÚR

: aj od úplneho začiatku (intenzívny jazykový kurz v prvom ročníku a následný kurz počas celého štúdia); denný kontakt s rodenými hovorcami; pestrý študijný program a kvalitní vyučujúci; individuálny prístup k potrebám študenta

: atraktívna možnosť MEDZIFAKULTNÝCH APROBAČNÝCH KOMBINÁCIÍ (voľba druhého aprobačného predmetu z celej ponuky „učiteľských“ predmetov UKF, napr. s iným jazykom, ale aj s matematikou, fyzikou, chémiou, biológiou, informatikou, psychológiou, pedagogikou, hudobnou, výtvarnou, technickou, telesnou výchovou, dejepisom, občianskou náukou a pod.)

: diplomovaný učiteľ : učiteľská kvalifikácia + môže pracovať aj v iných oblastiach blízkych svojej aprobácii (štátna správa, preklady, kultúrna mediácia, podnikateľský sektor, technické, prírodovedné oblasti a i.)

Máš záujem? Máš otázky?

pozri FB: https://www.facebook.com/katedraromanistikyffukf